O mnie

Architekt Beata Krzyszkowska
Wnętrza mieszkań i miejsc pracy odzwierciedlają nasze osobowości.
Poznając Ciebie projektuję Twoją przestrzeń.

Projektując wnętrze dla Ciebie wykorzystuję wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w kreowaniu funkcjonalnych i estetycznych przestrzeni. W swojej codziennej pracy umiejętnie dobieram każdy najdrobniejszy element, by Twoja przestrzeń była spójna z Twoją osobowością.

Każdy detal zaprojektowanego wystroju wnętrza jest przemyślany pod względem Twojego komfortu, jak również zgodny z zasadami ergonomii i estetyki na najwyższym poziomie. Pracując ze mną masz pewność, że projekt wnętrza będzie spełniał Twoje wymagania funkcjonalne i estetyczne.

Jak pracuję

Decydując się na projektanta wnętrz, prawdopodobnie już wiesz czego chcesz lub potrzebujesz wsparcia w utwierdzeniu się, że obrany przez Ciebie kierunek jest właściwy. Bez względu na Twoją motywację, moim zadaniem jest przekształcenie Twoich wyobrażeń w projekt, a następnie stworzenie namacalnej przestrzeni.Sprawna realizacja całego przedsięwzięcia, począwszy od koncepcji, przez projekt aż po prace budowlane, wymaga ciągłej rozmowy. Zależy mi na tym, by poznać nie tylko Twój gust i upodobania, lecz także sposób pracy i komunikacji. Cenię Twój czas i zaangażowanie, dlatego mając tę wiedzę mogę w odpowiednim czasie przygotować to, co będzie się Tobie podobać, oraz ograniczyć do minimum Twój udział w całym procesie projektowym i realizacyjnym.Przygotowuję koncepcję projektu szytą na miarę, dopasowuję ją do Ciebie dzięki szczegółowo przeprowadzonemu wywiadowi. Wiem, że chcesz przebywać w pięknej przestrzeni, dlatego poznaję Cię lepiej, żeby poznać Twój gust i Twoje oczekiwania. Chcę, żebyś w swojej przestrzeni poruszał się bezpiecznie i pewnie, dlatego mój projekt jest ergonomiczny i dopasowany do Twoich potrzeb.Jeśli szukasz profesjonalnego projektanta wnętrz, który pomoże Ci stworzyć przestrzeń marzeń, zapraszam do kontaktu. Chętnie pomogę Ci spełnić Twoje wizje i potrzeby.

Od ogółu do szczegółu

Wiem, że każdy element projektowanego wnętrza ma dla Ciebie wielkie znaczenie, dlatego przykładam dużą wagę do dopracowania najmniejszych detali. Pieczołowicie dobieram materiały, ich faktury oraz kolorystykę. Wybieram materiały i przedmioty, których cena jest adekwatna do ich jakości. Przez lata wypracowałam system doboru materiałów, gwarantujący zakup produktów wysokogatunkowych w optymalnych cenach.
  • Kiedy wybieram materiały, przedstawiam je Tobie i o nich dyskutujemy. Jeśli masz swoje ulubione typy, dopasuję do nich pozostałe, żeby tworzyły spójną całość. Możesz też nie brać udziału w doborze materiałów jeśli tego nie chcesz, zrobię to sama. Wielu mi zaufało, nie zawiodę i Ciebie.
  • Projektuję nie tylko to co widzisz na zewnątrz, organizuję przestrzeń w meblach na wymiar, dbając o detale, które ułatwią funkcjonowanie i sprawią, że wszystko będzie na właściwym miejscu.
  • Wszystkie materiały i wyposażenie nowego mieszkania, domu stanowią spory koszt, dlatego pomagam ocenić poziom budżetu, jaki chcesz przeznaczyć na ten cel. W procesie projektowania zawsze kieruje się Twoim portfelem, żeby marzenie, które stworzę, było realne i możliwe do spełnienia.

Wykorzystuję swoje doświadczenie zawodowe:

  • dzięki kompetencjom społecznym i interpersonalnym rozwijanych w ciągu ponad 15 letniej kariery zawodowej na wysokich stanowiskach menadżerskich, doskonale interpretuję poznane o Tobie informacje implementując je do Twojego wnętrza. Twoje wnętrza są precyzyjnie dopasowane do stylu, który preferujesz oraz posiadają kompletnie sprecyzowane funkcje użytkowe.
  • dzięki 15 letniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji mebli na wymiar, poznałam możliwości techniczne, technologiczne i materiałowe. Dopasowanie mebli w projektowanych wnętrzach będzie naprawdę skrojone na miarę Twoich potrzeb i Twoich możliwości finansowych.

Moje wykształcenie, to atut:

  • z zakresu architektury wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie – ugruntowanie wiedzy w zakresie ergonomicznych i plastycznych aspektów projektowanych wnętrz z wykorzystaniem wiedzy o materiałach, technologiach i stylach
  • z zakresu ekonomii na Uniwersytecie Jagiellońskim – wykorzystanie wiedzy o planowanym budżecie inwestycji do Twoich możliwości finansowych w sposób precyzyjny lub elastyczny, w zależności od oczekiwań
  • z zakresu zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim – umiejętność rozpoznawania Twoich potrzeb i generowania dopasowanych rozwiązań w aranżacji przestrzeni